Skolas 2022./2023.m.g. noslēguma svinīgais pasākums

31.maijā Skrundas vidusskolā notika 2022./2023.m.g. noslēguma svinīgais pasākums. Tajā bija pulcējušies skolas skolēni un pedagogi. Labākie skolēni mācībās saņēma ZELTA/SUDRABA liecības ar skolas ZELTA/SUDRABA POGU, atzinības rakstus par labiem un teicamiem sasniegumiem mācībās un pateicības par centību mācībās, mācību priekšmetu godalgoto vietu ieguvēji – Kuldīgas novada pašvaldības diplomus un atzinības. Pasākumā tika apbalvoti matemātikas konkursa „Ķengurs – 2023” skolas kārtas uzvarētāji un FOTO Orientēšanās sacensību uzvarētāju komandu dalībnieki. Pedagogi saņēma Kuldīgas novada pašvaldības pateicības par skolēnu sagatavošanu mācību priekšmetu olimpiādēm. Lepojamies! Lai jauka un patīkama vasara!

Šis ieraksts tika publicēts Mācību darbs. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.