Skrundas novada 4.klašu skolēnu atklātā kombinētā olimpiāde

Skrundas vidusskolā 3. februārī notika Skrundas novada sākumskolas metodiskās apvienības organizētā kombinētā olimpiāde 4.klasei.

IMG_3127

Olimpiādē piedalījās 4. klases skolēni no Skrundas, Saldus un Brocēnu novadiem. Olimpiādē bija jāatrisina uzdevumi gan matemātikā, gan latviešu valodā, gan dabaszinībās, gan sociālajās zinībās. Startēja 20 labākie skolēni no 3 novadiem. Olimpiādes rezultāti: 1. vieta – Annija Kliemane (Skrundas vidusskola, skolotāja Signe Grīnberga), 2. vieta – Ance Timbare (Skrundas vidusskola, skolotāja Signe Grīnberga), 3. vieta – Niks Derums (Saldus sākumskola, skolotāja Linda Plūksna). Atzinību ieguva: Matīss Buls (Rubas pamatskola, skolotāja Līga Ķeire), Rūta Linde  (Skrundas vidusskola, skolotāja Sarmīte Veita), Rinalds Strazdiņš (Oskara Kalpaka Rudbāržu pamatskola, skolotāja Daina Vēreniece).

Protokola lapa Skrundas novada Sākumskolas kombinētajai olimpiādei 4. klasei.pdf

Sākumskolas MA vadītāja Iveta Labunska

Šis ieraksts tika publicēts Olimpiādes un konkursi. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.