Skrundas vidusskolā saņemts MikroTik dāvinājums

001-Small

Šī gada sākumā tika izstrādāts un iesniegts SIA “Mikrotīkls” Skrundas vidusskolas pieteikums projektam, kura mērķis ir uzlabot bezvadu datortīkla nodrošinājumu skolā, izmantojot MikroTik piedāvāto aparatūru. Šāda iespēja radās, iesaistoties MikroTik RouterBOARD WiFi iekārtu projektā mācību iestādēm Latvijā.

Skrundas vidusskolā tika saņemta vērtīga dāvana- bezvadu interneta aprīkojuma komplekts. Dāsnais dāvinātājs ir uzņēmums, kas starptautiski pazīstams ar zīmolu MikroTik, tas dibināts Latvijā un 20 gadu darbības laikā attīstījies par vērienīgu un pasaulē zināmu datortīklu aprīkojuma ražotāju. 1997.gadā uzņēmuma darbinieki izstrādāja pirmo uz Linux operētājsistēmas bāzētu RouterOS programmatūras sistēmu, kas paredzēta kompānijas ražotajām tīkla iekārtām, kā arī standarta x86 tipa datoriem. 2002. gadā MikroTik sāka izgatavot arī tīkla aparatūru, tapa RouterBOARD zīmols. Šobrīd MikroTik zīmols ir pazīstams visā pasaulē. 2015. gada decembrī Mikrotīkls veica 1 miljonu eiro lielu ziedojumu Bērnu slimnīcas fondam. Tas ir līdz šim lielākais veiktais ziedojums Bērnu slimnīcas attīstībai.
Jaunais aprīkojums nodrošinās kvalitatīvu bezvadu interneta pārklājumu visās skolas iekštelpās. Ar mūsdienīgo un efektīvo interneta tīklu tiks būtiski uzlabots mācību un izziņas process skolēniem un darba apstākļi skolas darbiniekiem.
Skolai gan patstāvīgi jāorganizē un jāfinansē nepieciešamo palīgmateriālu iegāde un aprīkojuma montāžas darbi. Paredzams, ka līdz marta beigām darbi būs pabeigti.
Skrundas vidusskola pateicas uzņēmumam MikroTik par dāsno dāvinājumu.

mikrotik-2016

Šis ieraksts tika publicēts Projekti. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.