Skrundas vidusskolas 2023./2024.m.g. labākie skolēni svinīgajā pieņemšanā pie novada domes priekšsēdētājas

Emilia Behmane (8.a) 1.vieta angļu valodas valsts 53.olimpiādes 2.posmā; atzinība angļu valodas valsts 53.olimpiādes 3.posmā; 1.vieta bioloģijas valsts 46.olimpiādes 2.posmā/ dalība valsts 3.posmā; 1.vieta latviešu valodas un literatūras valsts 50.olimpiādes 2.posmā; 1.vieta Kuldīgas novada dabaszinātņu olimpiādē 8.kl.; atzinība Kuldīgas novada vēstures olimpiādē 8.kl. Izglītojamā ar savu viedokli. Uz situācijām vienmēr skatās reāli un nekad netērēs laiku, lai darītu lietas, kas viņai nav vajadzīgas, bet koncentrēsies uz būtiskāko. Laba un interesanta sarunu biedrene.

Sabīne Farnaste (9.a)1.vieta angļu valodas valsts 53.olimpiādes 2.posmā; 2.vieta bioloģijas valsts 46.olimpiādes 2.posmā; 1.vieta ķīmijas valsts 65.olimpiādes 2.posmā; 2.vieta fizikas valsts 74.olimpiādes 2.posmā; atzinība Latvijas 49.atklātajā matemātikas olimpiādē; 1.vieta matemātikas valsts 74.olimpiādes 2.posmā/ dalība valsts 3.posmā; 1.vieta latviešu valodas un literatūras valsts 50.olimpiādes 2.posmā/ dalība valsts 3.posmā; 2.vieta STEM Advent 2023 konkursā. Sabīne ir klases līdere. Jauka, atvērta, labsirdīga meitene. Piedalās visos skolas un klases pasākumos. Vienmēr ir draudzīga ar visiem klasesbiedriem. Vienkārši burvīgs cilvēks ar atvērtu dvēseli.

Marta Hartmane (7.b)atzinība angļu valodas valsts 53.olimpiādes 2.posmā; 1.vieta Latvijas 49.atklātajā matemātikas olimpiādē; 1.vieta matemātikas valsts 74.olimpiādes 2.posmā; 1.vieta Kuldīgas novada ģeogrāfijas olimpiādē 7.kl.; 2.vieta Kurzemes reģiona ģeogrāfijas  olimpiādē. Centīga, sirsnīga, ar lielām darba spējām. Ja lietām pieķeras, tad rezultāts neizpaliks.

Karlīna Druvaskalna (9.b)atzinība bioloģijas valsts 46.olimpiādes 2.posmā; 1.vieta vēstures valsts 30.olimpiādes 2.posmā/ dalība valsts 3.posmā; 3.vieta ķīmijas valsts 65.olimpiādes 2.posmā; atzinība  matemātikas valsts 74.olimpiādes 2.posmā; atzinība latviešu valodas un literatūras valsts 50.olimpiādes 2.posmā; augstākā pakāpe Kuldīgas novada Skatuves runas konkursā. Aktīvi piedalās Jaunsardzē un interešu izglītības pulciņos, darbojas arī skolas līdzpārvaldē.

Luca Marie Hoeppner (12.kl.)1.vieta vācu valodas valsts 54.olimpiādes 2.posmā/ dalība valsts 3.posmā. Trešo mācību gadu ir skolēnu prezidente un vada skolēnu līdzpārvaldi. Aktīvi darbojas Skrundas Jauniešu centrā. Antuāns de Sent Ekziperī “Cilvēks atklāj sevi, kad mērojas spēkiem ar šķērsli”. Lucai neviens darbs nav par grūtu, ja apsolīts – tad izdarīts.

Gerda Eida (12.kl.)1.vieta bioloģijas valsts 46.olimpiādes 2.posmā. Gerdu raksturo latviešu tautas sakāmvārds: “Ja čakli strādā, tad visi darbi ir viegli!”

Ansis Timotejs Ābols (7.a)augstākā pakāpe Kuldīgas novada Skatuves runas konkursā, izvirzīts dalībai reģionālajā konkursā. Labi mācās, ir aktīvs, izpalīdzīgs, pieklājīgs pret vienaudžiem un pieaugušajiem. Ir apveltīts ar labu humora izjūtu un izdomu. Klases dzīvē ir aktīvs, piedalās klasesvakaru organizēšanā, atbalsta ārpusklases pasākumus.

Dāvis Zuntmanis (8.a)3.vieta Kuldīgas novada vēstures olimpiādē 8.kl. Interesants sarunu biedrs. Dāvis daudz interesējas par vēsturi, tāpēc vienmēr ir interesanti uzzināt Dāvja viedokli un bieži vien arī faktus, kas visiem nav zināmi. No Dāvja var daudz mācīties. Ļoti mērķtiecīgs, tiešs un precīzs.

Šis ieraksts tika publicēts Mācību darbs. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.