Skrundas vidusskolas skolēni fano par Rīgas “Dinamo”

Arī šajā mācību gadā tāpat kā divos iepriekšējos Skrundas vidusskolā ir aktīvi hokeja fani, kuri gan klātienē, gan pie TV ekrāniem atbalsta hokeja klubu „Dinamo”.

Šajā mācību gadā uz Rīgu klātienē atbalstīt hokejistus braucām 3 reizes. 3.martā bijām uz izslēgšanas spēli, kurā sacentās Rīgas „Dinamo” un Ņižņijnovgorodas „Torpedo”.

Emocionāla bija spēles atklāšana. Uz ekrāna parādīja interesantākos spēles momentus, hokejistus. Visi klātesošie dziedāja Latvijas himnu. Pirms spēles katram iedeva baltu kreklu ar Rīgas „Dinamo” uzrakstu. Bija iespēja katram nofotografēties ar hokejista ķiveri galvā, nūju rokā un Sanda Ozoliņa fotogrāfiju fonā.

Liels prieks bija tiem, kuri nofotografējās kopā ar „Dinamo” talismanu.

Spēlē 2.pagarinājumā uzvarēja mūsējie, tāpēc, neraugoties uz to, ka mums bija atbalstīšanas balss zudums, mājām braucām priecīgi.

Priecājos, ka šajā mācību gadā fanu pulciņam piebiedrojās 3.a un 3.b klases fani. Cerams, ka arī nākamajā mācību gadā būs iespēja aizbraukt un atbalstīt „Dinamo”.

2012.g. 5.martā

Skolotāja Maija Muižarāja- hokeja fane.

Šis ieraksts tika publicēts Ārpusklases un audzināšanas darbs, Pasākumi. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.