Uz Valentīndienu atskatoties

14.februārī skolā tika atzīmēta Valentīndiena.

Rūpējoties par mīlestības noskaņām, starpbrīdī tika atskaņotas mīlas dziesmas un atsaucīgākie skolēni skolā ieradās ģērbušies sārtos toņos.

Mazāko klašu skolēniem Ance uz sejām zīmēja sirsniņas, kas jau kļuvis par tradīciju. Mazie arī bija ļoti aktīvi Valentīndienas pastā, jo vēstules bija ļoti daudz.

Visintriģējošākā no aktivitātēm bija drošsirdīgākā zēna noskaidrošana, jeb spēle “KRĀJ BUČAS”, kur zēni skrēja pa skolu un dalīja bučas gan skolas meitenēm, gan skolotājām. Par “Drošsirdi Valentīnu” kļuva Kārlis Kauliņš, kurš sabučoja 62 pretējā dzimuma pārstāves, atstādams 2. vietā Jāzepu Šinderu ar 40 bučām un 3.vietā Edgaru Oļenu ar 32 bučām! APSVEICAM!

Līdzpārvalde saka paldies visiem, kas nestāvēja malā un piedalījās Valentīndienas noskaņu radīšanā.

Šis ieraksts tika publicēts Ārpusklases un audzināšanas darbs, Līdzpārvalde. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.