Uzdevumi.lv matemātikas konkurss “Matemātiskais ķēriens”

Skrundas vidusskolas skolēni piedalījās Uzdevumi.lv matemātikas konkursā “Matemātiskais ķēriens” 2.-12. klašu skolēniem. Konkursā piedalījās vairāk nekā 13 000 skolēnu no visas Latvijas.

Lai uzvarētu konkursā un iegūtu balvas, dalībniekiem bija jāuzrāda augstākais rezultāts un ātrākais uzdevumu izpildes laiks, risinot uzdevumus matemātikas priekšmetā divās konkursa kārtās. Dalību konkursa 2.kārtā turpināja skolēni, kuru iegūtais rezultāts 1. kārtā bija ne mazāks par 40%. Vienīgā no skolas 2.kārtā iekļuva 8.b klases skolniece Karlīna Druvaskalna. 

Skat. skolas skolēnu rezultātus Matemātiskais ķēriens.pdf

https://www.uzdevumi.lv/jaunumi-skolotajiem/2023/2023-gads/noskaidroti-konkursa-matematiskais-keriens-uzvaretaji

 

Šis ieraksts tika publicēts Konkursi. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.