VUGD atvērto durvju dienā

Ugunsdzēsēju un glābēju dienā 4.a klases skolēni apmeklēja Skrundas ugunsdzēsēju posteni. Iepazināmies ar ugunsdzēsēju ikdienu. Noskaidrojām ,kas jādara, lai kļūtu par ugunsdzēsēju. Ugunsdzēsēji izrādīja savus darba instrumentus, bija iespēja pašiem paturēt savās rokās knaibles, mugursomu ar masku, secinājumi- ļoti smagi, lai noturētu, kur nu vēl sniegt palīdzību. Bija iespēja pasēdēt ugunsdzēsēju mašīnā, atskaņot mašīnas sirēnu. Devāmies apskatīt depo telpas, drosmīgākie izmēģināja nokļūt pa ātrāko ceļu lejā no otrā stāva. Interesanta un jautra bija stafete ar ugunsdzēsēju ikdienas elementiem pa komandām, meitenēm arī ļoti patika. Paldies drošsirdīgajiem un laipnajiem ugunsdzēsējiem par izzinošo nodarbību! Paldies Montai par līdznākšanu!

Informāciju sagatavoja 4.a klases audzinātāja Baiba Meļķe.

Šis ieraksts tika publicēts Klašu aktivitātes. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.