Zinātne uz skatuves

Sestdien, 9.septembrī Jelgavas pilsētas Pasta salā norisinājās Zemgales reģiona kompetenču attīstības centra organizētais Latvijas dabaszinātņu skolotāju radošo ideju konkurss ,,Zinātnes uz skatuves – 2023” sadarbībā ar VISC ar moto – Skolotājs skolotājam.  Finālā startēja arī  Skrundas vidusskolas skolotājas Inese Pickaine un Iveta Labunska kopā ar Liepājas 15.vidusskolas 10.klases skolēniem Beāti Vaguli un Denisu Moisejenko. Komandas tēma bija ,,Spēks un mehānismi”.

Konkursā parādījām savas radošās idejas – hidraulisko roku, kuru darbināja ar ūdens spēku, paceļamo tiltu, ar gaisa spēku, mehānisku ierīci, kuru darbināma ar ūdens spēku. Mazākajiem bērniem bija iespēja izkustināt kartona roku, kā arī pašiem izveidot Goldberga – Rūba mašīnas no rotaļu mašīnām un domino kauliņiem un citiem  ikdienas priekšmetiem.

Visas dienas garumā Pasta salā ieradās ģimenes ar bērniem, interesenti, kuri iepazinās un izmēģināja visu  konkursa finālistu pieteiktās radošās idejas konkursā.

Informāciju sagatavoja Iveta Labunska.

Šis ieraksts tika publicēts Pedagogiem. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.