Matemātikas uzdevumu risināšanas konkurss

Nav komentāri

mat_konk

Skrundas novada Domes un Skrundas vidusskolas skolēnu radošās pašizpausmes projekta “VENTAS VALODA” domrakstu konkursa noslēguma pasākums

Nav komentāri

IMG_4315

Domrakstu konkursa noslēguma pasākumā 2011.gada 28.aprīlī tika aicināti piedalīties labākie domrakstu rakstītāji: Dita Brūvere  5.a, Margarita Duda  5.a, Agnese Grīnberga  5.a, Madara Kupča  5.a, Mairis Andersons  5.a, Alīna Zute  5.a, Kristiāna Janševska 5.b, Santa Šurma 6.a, Ervīns Liņķis 6.b, Lelde Sileniece 6.b, Edgars Zalcmanis 6.b, Annija Danenberga 7.a, Kristiāna Solovjeva 7.a, Everita Drulle  7.a, Dāvids Šinders  7.a, Santa Vilemsone  7.b, Lība Aploka  7.b, Emīlija Meija 7.b, Jolanta Broka  7.b, Ralfs Strazdiņš  7.b, Agnis Girvaitis  8.a, Santa Strautmane  8.a, Ineta Kronberga  8.a, Marta Jasinska  8.a, Artūrs Ārnieks  8.a, Sandis Arājums  8.b, Ilva Danenberga  9.a, Enija Meļķe  9.a, Arnolds Freibergs  9.a, Dāvis Jurševskis  9.b, Dāvis Gudermanis 9.b, Antra Akote  9.b, More

Skrundas novada sacensības futbolā

Nav komentāri

2011.gada 27.aprīlī Rudbāržos notika Skrundas novada sacensības futbolā.

More

30.aprīlis – Lielā talka

Nav komentāri

IMG_4294IMG_4293

Starpnovadu vizuālās mākslas olimpiādes rezultāti

Nav komentāri

Apsveikums_starpnovadu_vizuālās_mākslas_olimpiādes_dalībniekiem.pdf

rez starp 10 – 12.doc

rez starp 7 -9.doc

rez starp 5-6.doc

rez starp 3-4.doc

rez starpn 1-2.doc

Lieldienu pasākums

Nav komentāri

IMG_4290

21.aprīlī Lieldienu pasākums 1.-6.kl. Ar skolēniem runāja baptistu mācītājs Andris Gerdens ar saviem palīgiem. Tika izpildītas arī dažādas dziesmas.

More

LATVIJAS JAUNO SATIKSMES DALĪBNIEKU FORUMA 2011 pirmās kārtas sacensības Kuldīgā

Nav komentāri

Riteņbraukšana 084

Apsveikums_foruma_dalībniekiem.pdf

Š.g. 20.aprīlī Jauno satiksmes dalībnieku forumā piedalījās un atzinības ieguva abas Skrundas vidusskolas komandas.

Komandā “Skrunda 1″- Arta Kozjura, Kārena Karlīna Danenberga, Kristiāna Janševska, Valdis Vilbrants, Kristers Šlakorcins, Emīls Rolavs.

Komandā “Skrunda 2″  startēja Annija Kliemane, Agnese Suipe, Alise Dorbe, Kristers Zīlmanis, Mārcis Zīlmanis, Toms Rožukalns.

http://www.kurzemnieks.lv/index.php?option=com_content&task=view&id=50019&Itemid=43#jc_writeComment

More

Starpnovadu latviešu valodas un literatūras olimpiādes 5.-7.kl. rezultāti

Nav komentāri

Apsveikums_starpnovadu_latviešu_val._un_literatūras_olimpiādes_5.-7.kl._dalībniekiem.pdf

5 kl.-2011.xls

6.kl. 2011.xls

7.kl.2011.xls

Vecāki ieraksti