Arhīvi pa dienām: 2014. gada 10. marts

Koncerts “Iepazīsti savu klasesbiedru”

6., 7.martā sākumskolas audzēkņi varēja baudīt koncertu, kurā uzstājās viņu klasesbiedri, kas Skrundas mūzikas skolā spēlē dažādus mūzikas instrumentus.  Mūzikas skolotāja  Dace Ganiņa iepazītināja ar katru instrumentu.

Publicēts iekš Interešu izglītība | Komentāri ir izslēgtiKoncerts “Iepazīsti savu klasesbiedru”

Junior Achievement Skolēnu mācību uzņēmumu Pavasara gadatirgus

Š.g. 7.martā Modes un izklaides centrā Rīga Plaza notika Vislatvijas Skolēnu Mācību uzņēmumu Pavasara gadatirgus. Gadatirgū piedalījās ~117 SMU no visas Latvijas. Šajā mācību gadā Latvijā aktīvi darbojas ~600 SMU. SMU tika vērtēti 6 nominācijās (Sociāli atbildīgs SMU, Labākais stends, … Turpiniet lasīt

Publicēts iekš Konkursi, Skolēnu mācību uzņēmumi | Komentēt

Stundu izmaiņas

Otrdiena, 11. marts:  1. st.7.a krievu val.- 32. sk.Fiļipova vācu val.- 31. sk.Folkmane 12.- 33. kab.

Publicēts iekš Olimpiādes un konkursi | Komentēt