Arhīvi pa dienām: 2015. gada 7. aprīlis

Projektu nedēļa Lieldienu gaidās

1.-4.klašu skolēni projektu nedēļā cītīgi gatavojās Lieldienām. Tika vāktas tautasdziesmas, ticējumi, mīklas u.c. par Lieldienām. 1.klases sagatavoja rotaļas, kas spēlējamas šajos svētkos un mācīja pārējiem. Ciemos pie mazajiem skolniekiem bija atnācis Lieldienu zaķis ar saviem draugiem.

Publicēts iekš Mācību darbs | Komentāri ir izslēgtiProjektu nedēļa Lieldienu gaidās

Projektu nedēļa 5.-8.klasēm

No 30.marta līdz 2.aprīlim mūsu skolā projektu nedēļa. Zaļajā ceturtdienā 5.-8.klašu skolēni sapulcējās skolas zālē, lai prezentētu paveikto.

Publicēts iekš Mācību darbs | Komentēt

6.a klases skolēnu mācību ekskursija

31. martā 6. a klase projektu nedēļas ietvaros devās mācību ekskursijā uz Ventspili. Projekta nedēļas tēma mums bija “Dzintara Ceļš Latvijā”, tādēļ Ventspils Amatu mājā meitenes piedalījās nodarbībā “Dzintara diegs”. Nodarbībā viņas vairāk uzzināja par Ingas Lašenko izgudrojumu-dzintara diegu un … Turpiniet lasīt

Publicēts iekš Klašu aktivitātes | Komentēt