Apsveicam

27.aprīlī Jelgavas Valsts ģimnāzijā notika reģionālā angļu valodas 3.posma olimpiāde 8. un 11.klasēm. Olimpiāde notika 4.reizi un tajā piedalās novadu un starpnovadu olimpiāžu godalgoto vietu ieguvēji no visas Latvijas. No Skrundas vidusskolas pirmo reizi šo olimpiādi pārstāvēja 8.klases skolnieces Anete Bumbiere un Natālija Dolgova un 11.klases skolnieces Ance Timbare un Annija Kliemane. Sīvā cīņā Natālijai Dolgovai pietrūka tikai viens punkts un Ancei Timbarei trīs punkti, lai iegūtu atzinību.
Lepojamies ar savām skolniecēm, kuras pieņēma izaicinājumu un nebaidījās mēroties spēkos ar labākajiem no labākajiem no visas Latvijas!
Informāciju sagatavoja angļu valodas skolotājas: Una Blūma​ un Inese Dabiņa​

Šis ieraksts tika publicēts Olimpiādes. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.