Apsveicam

Apsveicam Skrundas vidusskolas komandas ar lieliskajiem rezultātiem “Gribu būt mobils” neklātienes kārtā.  Neklātienes kārtā piedalījās “Skrunda-1” (komandā N.Jukņevičs, T.E.Lasmanis, E.Folbergs, R.Uļjanovs), “Skrunda-2” (komandā K.Druvaskalna, E.Kļava, E.Milinaviča, R.T.Stiba), “Skrunda-3” (komandā R.Tauriņš, R.Gierkens, A.Šīmanis, K.D.Alkšare), “Skrunda-4” (komandā S.Padrevica, L.J.Radvila, B.L.Eiduka, M.Šīmanis), “Skrunda-5” (komandā M.Hartmane, E.Rusakova, K.Strēle, M.Dureika). Komandas “Skrunda-5” un “Skrunda-1” kvalificējas mācību konkursa pusfinālam. “Gribu būt mobils!” Liepājas reģiona pusfināls notiks 2023.gada notiks 21.februārī, plkst. 11.00 Viļa Plūdoņa Kuldīgas vidusskolā, Piltenes ielā 25, Kuldīgā. Skolotājs A.Druvaskalns.

Neklātienes kārtas rezultāti

Šis ieraksts tika publicēts Interešu izglītība. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.