Kuldīgas novada sacensības tautas bumbā

Š.g. 17.janvārī notika Kuldīgas novada sacensības tautas bumbā. Meiteņu 4.-5.klašu komanda – Dagmāra Zute (4.b), Emīlija Bolsunovska (4.b), Karīna Anna Tīruma (4.b), Sofija Anna Skrūzkalne (4.a), Elvita Geislere (4.a), Elīza Vītola (5.a), Paula Reihlere (5.a), Aleksa Šēle (5.a), Anete Ozola (5.a), Laura Sergejeva (5.b) ieguva 3.vietu.

Zēnu komanda 4.-5.klašu komanda  – Aksels Uļjanovs (4.b), Ralfs Kņukšta (4.b), Kristaps Kristlībs (5.a), Roberts Gierkens (5.a) Roberts Meija (5.a), Markuss Ansonskis (5.a), Armands Kārkliņš (5.a), Ralfs Botsmanis (5.b), Ralfs Rožukalns (5.b), Bruno Bārs (5.b) ieguva 2.vietu. Sacensībām sagatavoja sporta skolotājas Ilze Prūse un Ligita Kučka. Apsveicam!

Šis ieraksts tika publicēts Sports. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.