Bibliotēkā jauno grāmatu izstāde

IMG_8081

Sekojot K.Ulmaņa 1935.gada 28.janvāra izteiktajam  “Draudzīgajam aicinājumam” šogad šajā datumā kārtējoreiz vērās bibliotēkas durvis un savu dāvinājumu skolai bibliotekāres rokās nodeva Aivars Rudzroga. To viņš pēdējos gados dara regulāri un ir bijis vienīgais šīs akcijas atbalstītājs Skrundā.

Tomēr šis gads atšķīrās no iepriekšējiem, jo Skrundas novada domes priekšsēdētāja Loreta Robežniece 2016.g.28.janvārī aicināja  pašvaldības deputātus atsaukties akcijai un ziedot grāmatas. Tā februāra beigās Skrundas vidusskolas bibliotēka kļuva par 19 vērtīgām grāmatām bagātāka.  Bibliotekāre izveidoja dāvināto grāmatu izstādi un jebkurš pedagogs, skolēns var iepazīties ar jaunajām grāmatām, uzzināt kurš ir dāvinātājs, jo katrā grāmatā ir ielīmēta speciālā “Draudzīgā aicinājuma” uzlīmīte.

Skrundas vidusskolas darbinieki un skolēni saka PALDIES visiem, kas ziedoja akcijā “Draudzīgais aicinājums” .

Šis ieraksts tika publicēts Pasākumi. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.