Zibakcija – “Vēl viena diena volejbolam”

Eiropas v.d.Volejbola zibakcija

2016.g.29.februārī Latvijā un citās Eiropas valstīs norisinājās nebijusi volejbola zibakcija – #OneDayMore4Volleyball. Eiropas Volejbola konfederācija (CEV) un tās partneri visā kontinentā ar “vēl vienu dienu volejbolam” vēlējāsās uzsvērt šī sporta veida popularitāti un masveidību.

Latvijas volejbola federācijas mājas lapā atrodama informācija, ka šī zibakcija notika 35 Latvijas vietās. Protams, tai pievienojās arī skrundenieki. Vidusskolas sporta zālē no plkst.10.00 līdz 22.00  volejbola laukumā tikās gan skolēni, gan pieaugušie uz klasiskā volejbola spēlēm līdz 29 punktiem. Atbildīgā bija sporta skolotāja Ligita Kučka.

Šī bija reize, kad spēlētāji netika dalīti pa vecuma grupām,  meiteņu un zēnu komandās, bet gan spēlēja kopā draugi, vecāki ar bērniem, vīri ar sievām. Sporta zālē tikās ne tikai mūsu pilsētas iedzīvotāji, bet arī spēlētāji no apkārtējām apdzīvotajām vietām, pat no Saldus.

 

 

Šis ieraksts tika publicēts Sports. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.