Dabaszinību un matemātikas konkurss „Ar putna spārniem pa gaismas ceļu uz Āfriku”

2013. gada 7. martā norisinājās dabaszinību un matemātikas konkursā „Ar putna spārniem pa gaismas ceļu uz Āfriku”, kurā piedalījās Skrundas novadu 7.-8. klašu skolēni no Skrundas vidusskolas, O. Kalpaka Rudbārža pamatskolas un Nīkrāces pamatskolas. Konkursā tika pārbaudītas jauniešu zināšanas piecos dažādos mācību priekšmetos: bioloģijā, ķīmijā, ģeogrāfijā, fizikā un matemātikā. Konkursa beigās tika demonstrēts paraugdemonstrējums, kurā tika iesaistīti konkursanti.

Pirmo vietu ieguva komanda: Pameloro (Lelde Sileniece, Regīna Vimba, Monta Lēvalde, Paula Cielava)

Otro vietu ieguva komanda: Plazma (Arta Kozjura, Annija Kliemane, Kristiāna Janševska, Līga Ķipste)

Trešo vietu ieguva komanda: Asie prāti (Augusts Seklītis, Mārtiņš Kļāva, Agnis Ābele, Artūrs Juzups)

Pasākumu organizēja Zane Stepanova un Ineta Kronberga.

Paldies mūsu palīdzēm Annai Bivbānei un Lindai Lasmanei.

Paldies mācību priekšmetu skolotājiem par atbalstu konkursa tapšanā, īpaši skolotājai Inesei Pickainei.

Rakstu veidoja Zane Stepanova un Ineta Kronberga.

Šis ieraksts tika publicēts Olimpiādes un konkursi. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.