Dzejas pietura Skrundā

6.septembrī ikvienam mūsu skolā tika dota iespēja ieklausīties dzejā.  Pirmie ar dzejnieci Indru Sproģi  interaktīvā dzejas pasākumā “Kā atrast brīnumus…” tikās 1.-4.klašu skolēni un skolotāji.
Dzejas stundā pusaudžiem “Joki mazi” ar dzejnieku Kārli Vērdiņu sarunājās 5.-8.kl.skolēni.  Viņu gaidot, skolēni kopā ar skolotāju Aldi Zalgaucki sacerēja savu dzejoli:

Dzejnieku gaidot!

Dzejnieks kavējas mazliet,
Bet nevaram mēs projām iet.
Jo skolotāja sarauc seju,
Ja mēs neklausamies dzeju.

Šodien ārā saule silda,
Mūsu sirdis dzeja pilda.
Smaids pa visu seju mums,
Dzeja tā kā saldējums.

9.klases un vidusskolēni devās uz Skrundas kultūras namu, kur viņus muzikālā dzejas stundā “Vasaras darbs” uzrunāja dzejnieks Andris Akmentiņš.
Paldies Skrundas bērnu bibliotēkas bibliotekārēm par šo interesanti noorganizēto pasākumu!

Šis ieraksts tika publicēts Ārpusklases un audzināšanas darbs, Pasākumi. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.