Pārgājiens

2013.gada 4.septembrī 5.b klases skolēni un klases audzinātāja devās pārgājienā. Pārgājiena maršruts: Skrundas vidusskola- Skrundas muiža- Skrundas pilskalns- Skrundas vidusskola.
Skrundas muižā apskatījām telpas, numuriņus, muzeju. Muzejā varēja aplūkot Skrundas vēsturi, kā arī iepazīties ar Skrundas muižas vēstures pirmsākumiem. Visvairāk atmiņā iespiedās ventastegas makets– iespējams Latvijas teritorijā atrastais senākais četrkājainais dzīvnieks pasaulē. Šī reptiļa kauli pirms pieciem gadiem tika atrasti Cieceres upes krastos.

Tālāk ceļš veda uz Skrundas pilskalnu, kur sekoja pārgājiena garšīgākā daļa- desiņu cepšana un citu kārumu ēšana. Pilskalnā spēlējām dažādas spēles- paslēpes, kartupeļus, ķērājus.
Pēc tam jautrā solī devāmies atpakaļ uz skolu. Šis bija pirmais kopīgais pasākums ar jauno klases audzinātāju.

Informāciju sagatavoja 5.b klases skolnieks Kārlis Dureika

Šis ieraksts tika publicēts Ārpusklases un audzināšanas darbs, Klašu aktivitātes. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.