Eiropas eksāmens 2021

Eiropas eksāmens ir zināšanu un izpratnes tests par Eiropas Savienību. Tests norit tiešsaistē www.esmaja.lv no 7. maija plkst.8.00 līdz 9. maija plkst.21.00. Ikviens dalībnieks var piedalīties sev ērtā laikā.

Izglītības iestādes savu dalību Eiropas eksāmenā (EE) piesaka iepriekš, lai regulāri saņemtu aktuālo informāciju, kā arī piedalītos iknedēļas veicināšanas balvu izlozē.1.-3. klašu skolotāji saņems dalības kodu, kas nodrošinās skolēniem atvieglotu reģistrāciju.

Skolēnu ieguvumi no dalības EE:

– pilnveidotas zināšanas un pilsoniskā kompetence;

– saņemtais Apliecinājums par dalību EE (norādīts iegūtais punktu skaits) sekmē gan pašvadītu mācīšanos, gan ļauj vērtēt ar atzīmi skolēna sasniegumu;

– balvas gan individuāli labākajiem, gan aktīvākajai klasei un skolai!

Datu pārzinis ir biedrība “Eiropas Kustība Latvijā”.

Biedrība nodrošina personas datu aizsardzību. Visi personas dati tiek apstrādāti saskaņā ar Regulu (ES) Nr.2018/1725.

Pieteikums ir iesniegts. Pielikumā apstiprinājums.

Eiropas eksāmens

Informāciju sagatavoja Inese Pickaine

Šis ieraksts tika publicēts Konkursi. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.