LVM Meža olimpiāde

Konkurss ir noslēdzies un konkursa organizētāji vēlas teikt paldies visām komandām, kas šogad nenobijās un pieņēma izaicinājumu piedalīties olimpiādes pielāgotajā versijā. Cerams, ka nākamgad finālā varēs tikties jau klātienē ierastajā norises vietā – LVM dabas parkā Tērvetē.

Šī gada cīņa bija spraiga un to rāda arī AS “Latvijas valsts meži” Facebook lapas apmeklējums– jūsu radītie video piesaistījuši līdz šim neredzētu sabiedrības uzmanību. 2020./2021. mācību gada LVM Meža olimpiādes pirmo trīs vietu ieguvēji ir: 1.vieta– Ķemeru pamatskola; 2.vieta– Nīkrāces pamatskolas komanda “Atpūtnieki”; 3.vieta– Rēzeknes 6. vidusskola.

Skrundas vidusskolas 7.b komanda “Čiekuri” – Tīna Jensena, Amanda Štamere, Marta Jurdža, Ance Sļesarenko, Ilze Astiča, Zane Freimane un Edgars Ābele 7.-9. klašu aktivitātē “Meža olimpiāde” piedalās jau otro gadu. Šogad 7.vieta- laimīgais cipars, kas ļāva izpelnīties paša Cūkmena vizīti Skrundas estrādē, lai pasniegtu balvas komandai no Latvijas Valsts mežiem.

Paldies visiem, kuri mūs atbalstīja un balsoja!

Informāciju sagatavoja Inese Pickaine.

Šis ieraksts tika publicēts Konkursi. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.