“Grindex” gudrinieku čempionāts

Pasākums tiek rīkots, lai veicinātu Latvijas skolēnu interesi un erudīciju ķīmijas, farmācijas un medicīnas jomās, kā arī lai veicinātu piedalīšanos erudīcijas spēlēs.

Skrundas vidusskola otro gadu piedalījās šajā pasākumā. Komanda ”Venta”  (Emilia Behmane, Daniela Ekšteine un Emīlija Pavāre) ļoti veiksmīgi pārvarēja 1.kārtu, kura prasīja zināšanas bioloģijā, matemātikā, fizikā, ķīmijā, dabaszinībās, latviešu valodā, iegūstot 430 no 500 punktiem un ieņemot 9.vietu no 170 komandām. 2.kārtā piedalījās labākās 100 no 1.kārtas. Uz 3.kārtu jeb finālu devās pirmās 20. Punktu skaita dēļ meitenes bija divdesmitniekā, bet interneta ātrums iesniedzot atbildes komandu atvirzīja uz 22.vietu starp 100 komandām. Paldies komandai par izturību un ieguldīto darbu, vecākiem par atbalstu un sapratni vēlajās vakara stundās, kolēģiem par iemācīto zināšanu un prasmju bagāžu čempionātā.

Informāciju sagatavoja ķīmijas skolotāja Inese Pickaine.

Šis ieraksts tika publicēts Konkursi. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.