Iepazīstam profesijas

Skrundas vidusskolas 5.b klases skolēni klases stundās iepazīst profesijas, ar ko nodarbojas viņu vecāki. Piektdien pie mums skolā ciemojās Mika mamma Santa Lauriņa, kas ir Kuldīgas novada pašvaldības policijas inspektore. Mums bija iespēja izbaudīt aizsargvestes smagumu, pavērot ar binokli apkārtni un izbaudīt asas izjūtas, kas pārņem, kad esi saslēgts rokudzelžos. Savukārt pie Emīlijas tēta Romāna Bolsunovska bijām VUGD Skrundas postenī. Tur uzzinājām, kādam jābūt izcilam ugunsdzēsējam. Vai viegli būt policistam un ugunsdzēsējam? Nē!!! Mēs mācīsimies un sportosim, lai būtu gatavi nākotnei! Kopā ar skolēniem šīs profesijas iepazina klases audzinātāja Jana Kozjura.

Šis ieraksts tika publicēts Karjeras izglītība. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.