Helovīnu pasākumi mūsu skolā

Šogad, mūsu skolā, par godu Helovīnu svētkiem, notika dažādi pasākumi gan mazajiem, gan lielajiem.

Skolēni no 5. – 12. klasei varēja izpausties grebjot un greznojot dažāda izmēra un formu ķirbjus, kurus bija sagādājis skolotājs Aldis Zalgauckis. Tie skolā bija apskatāmi visu nedēļu un pēcāk skolotāji tos izvērtēja, lai noskaidrotu labāko. Par labākajiem tika atzīti 11. klases, 9.b un 10. klases ķirbji.

Skolēniem no 1. – 4. klasei notika īpašs pasākums. Viņiem, tematiski ģērbtiem, un komandā no 5 cilvēkiem bija jāierodas aktu zālē, kur viņus sagaidīja dažādas stafetes, kā ķirbju boulings, lidošana uz raganas slotas, ķirbīša krāsošana un citas. Labākie tika sumināti.

Skolēniem no 5. – 9. klasei bija iespēja piedalīties orientēšanās sacensībās pa Skrundu, kur pēc iespējas ātrāk bija jāatrod Skrundas briesmoņu mājas jeb kontrolpunkti. Orientēšanās trasi izskrēja arī skolotāju komanda.

Pēc šīm aktivitātēm, tika ieturēta neliela pauze, un tad sekoja arī dažādi uzdevumi skolā, kuros, līdzīgi kā mazajiem, bija jālido uz raganas skolas, jāliek ķirbīša puzle un jānogaršo Helovīna gardumi. Visus uzdevumus summējot kopā visātrākie izrādījās 9.b klases puiši, viņiem sekoja 5.b klases komanda un trešo vietu ieņēma 9.b klases meitenes.

Vakarā, skolas aktu zāle, notika diskotēka, kurā tika apbalvoti visi konkursu pasākumu laureāti.

Autors:  preses ministre Evelīna Mirbaha

Foto: Evelīna Mirbaha, Zane Stepanova

Šis ieraksts tika publicēts Līdzpārvalde. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.