Ikgadējā sacerējuma konkursa noslēgums

26.aprīlī Skrundas vidusskolā notika ikgadējā Skrundas novada Domes un Skrundas vidusskolas skolēnu radošās pašizpausmes projekta “Ventas valoda” domrakstu konkursa noslēguma pasākums.

Šajā projektā aicinātas piedalīties visas novada skolas, bet darbus iesniedza tikai Skrundas Profesionālā vidusskola un Nīkrāces pamatskola.

Šī gada domraksta temats bija “Mācīties ir tas pats, kas irties pret straumi: tiklīdz pārstāsi airēt- tūlīt tevi nesīs atpakaļ”. Veiksmīgākajiem vārdu meistariem pateicības un atzinības rakstus, diplomus un naudas balvas sarūpēja Skrundas novada vadība, ko pasākumā, sakot labus vārdus, pasniedza Inga Flugrāte.

Paldies jāsaka Dacei Ganiņai un vokālās studijas dalībniekiem, kā arī Aldim Zalgauckim un meitenēm, kas runāja I.Ziedoņa dzeju, par jaukajiem priekšnesumiem. Pasākuma noslēgumā mielojāmies ar gardu kliņģeri un pārrunājām paveikto.

Radošās pašizpausmes projekta “Ventas valoda” domrakstu konkursa uzvarētāji mūsu skolā:

5.-6.kl. grupā:

1.vieta -Kitija Jurjāne

2.vieta – Evita Celma

3.vieta – Rūta Linde

Pateicības: Zanda Balandīna, Samanta Lēvalde, Anete Granta, Agnese Suipe, Sintija Kampara.

7.-9.kl. grupā:

1.vieta Evelīna Mirbaha

2.vieta – Agija Vītiņa

3.vieta – Arita Timbare

Pateicības: Līga Ķipste, Kārena Karlīna Danenberga, Arta Kozjura, Margarita Duda, Monta Lēvalde, Kristīne Siliņa, Amanda Novardauska, Augusts Oskars Seklītis, Patrīcija Bāra, Diāna Keviša, Madara Kopštāle, Krista Dēvita, Zane Šēnberga, Annija Danenberga, Beāte Bāra, Krista Stiba, Sintija Salmina, Sairita Sergejeva, Jolanta Gundega Broka.

10.-12.kl. grupā

1.vieta – Antra Akote

2.vieta – Anna Bivbāne

Atzinības:

Alise Žulpa

Valdis Nelijus

Pateicības: Baiba Kliemane, Zane Stepanova, Enija Meļķe, Reinis Zīle, Dženija Rudoviča, Jāzeps Šinders, Zane Zeltiņa, Eva Boruse.

Skolotājas: M.Muižarāja, S.Pētersone, I.Bartuševica, J.Kozjura

Informāciju sagatavoja MK vadītāja Jana Kozjura

Šis ieraksts tika publicēts Olimpiādes un konkursi. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.