Konkurss skolēniem „Cielavas gudrības”

Jau 16. sezonu Latvijas Nacionālais Dabas  muzejs rīko konkursu 5.-7.klašu skolēniem “Cielavas gudrības”. Šajā sezonā pētām dažādas Latvijas upes, to krastos esošās aizsargājamās teritorijas, pilsētas un citus interesantus objektus. Katrā no atlases kārtām aplūkojam kādu vai kādas no Latvijas reģionu lielākajām upēm un to pietekas. Lai tiktu finālā, kur klātienē sacentīsies 10 spēcīgākās komandas, skolēniem jāaizpilda 4 atlases anketas.

Mūsu skolas 6.b klases komanda “Hameleoni” (Marta Hartmane, Enija Rusakova un Keita Strēle) jau veiksmīgi izturējusi 3.atlases kārtu.

https://www.dabasmuzejs.gov.lv/sites/default/files/inline-files/Anketa%20Lielupe%20-%20rezult%C4%81ti.pdf

Vēlam veiksmi 4.kārtā “Gauja un Salaca”!

Informāciju sagatavoja skolotāja Inga Vingre.

Šis ieraksts tika publicēts Konkursi. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.