Septembris 2.b klasē

18.septembra rītā 2.b klases skolēnus priecēja pašu atnestie rudens ziedi. Vispirms viņi mājturības un tehnoloģijas stundā atkārtoja zināšanas par ziediem un pārliecinājās, vai visus pazīst. Pēc tam no atnestajiem ziediem veidoja kompozīcijas. Darbu veica ar lielu interesi, kā rezultātā tapa brīnišķīga izstāde. Bērni pārliecinājās, ka viņu darbam ir praktisks, vajadzīgs pielietojums ikdienas dzīvē.  Ziedi rotāja mūsu klasi un lika aizdomāties, ka tie telpai liek izskatīties sakoptākai,priecē tur atrodošo acis un sirdis.  Ziedus dāvinām  radiem un draugiem dzimšanas un vārda dienās. Cik labi, ka var ziedus sakārtot kompozīcijās pats savām rokām.

24.septembra sociālo zinību stundā runājām un iepazinām senlietas. Ļoti interesantas senlietas uz klasi atnesa Paula, Ralfs un klases audzinātāja Irēna. Pēc redzētā un dzirdētā skolēmi mājās kopā ar vecākiem veica projekta darbu par senlietām. Darbi bija interesanti. Aprakstītas bija tīnes un lādes, pulksteņi, gludekļi, vecie telefonu modeļi, pakavi, sudraba pieclatnieki u.c.

I.Aļeksejevas teksts, B.Eversas foto

Šis ieraksts tika publicēts Klašu aktivitātes. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.