Olimpiskā diena 2013

Šogad Olimpiskā diena notika 27.septembrī. Mūsu skolēni bija starp 87 000 dalībniekiem 83 norises vietās.

“Olimpiskā diena” ir vienīgais vispasaules pasākums, ko ik gadus organizē Olimpiskā kustība. Lielākā daļa nacionālo Olimpisko komiteju piecos kontinentos izmanto šo iespēju, lai cilvēkos vairotu Olimpiskās vērtības – izcilību, draudzību, cieņu. LOK “Olimpisko dienu” rīko Olimpiskās kustības popularizēšanas nolūkā, apliecinot savu atbalstu Olimpiskajiem ideāliem, veselīgam dzīves veidam un godīgas spēles principiem sportā.Šogad pasākuma devīze Latvijā bija “Esam sportiska ģimene”.

Olimpiskās diena aizsākās ar Olimpisko rīta vingrošanu. Olimpisko karogu pacēla skolas izcilākie sportisti, pasākuma devīzi popularizēt palīdzēja Buķeļu ģimene.  Vēl 1.-6.klašu skolēni  piedalījās stafetēs. Bez sportiskajām aktivitātēm 1.-4.klašu skolēni varēja piedalīties zīmējumu konkursā, vecākās klases rakstīja domrakstus.

Šis ieraksts tika publicēts Ārpusklases un audzināšanas darbs, Sports. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.