Skrundas svētki

Skrundas svētkos aktīvi darbojās Skrundas novada izglītības iestādes. Skrundas vidusskolas skolēnu vizuālās mākslas darbi “MANA PILS-SĒTA”, kas veltīti Skrundas novadam un pilsētai, apskatāmi Skrundas veikalos, frizieru un ziedu salonos. Skrundas kultūras nama Mazā zālē var iepazīties ar novada vizuālās mākslas olimpiādes darbiem “Viss par jūru” (izstādes organizatore A.Dēvica).

Skrundas novada izglītības iestāžu Zinīšu pilsētiņā darbojās divas Skrundas vidusskolas radošās darbnīcas- Smilšu gleznu darbnīca “1/2 jūdzi zem ūdens” un “Elektriskā Zivs” (vadītāji A.Dēvica un A.Druvaskalns). Zinīšu pilsētiņā varēja iegūt vairāk informācijas par Skrundas novada izglītības iestādēm. Par Skrundas vidusskolas stendu atbildīgā bija administrācijas pārstāve Gunta Folkmane. Paldies arī bibliotekārei Baibai Eversai, kas palīdzēja stendu noformēt.

Skrundas vidusskolas komada piedalījās laivu nobraucienā ar savu sarakstītu pasaku “Saldā pasaka”, kuras tapšanā palīdzēja latviešu valodas un literatūras skolotāja Silva Pētersone.

Šis ieraksts tika publicēts Ārpusklases un audzināšanas darbs, Pasākumi. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.