Vieglatlētikas četrcīņa

2023.gada 7.februārī Kuldīgā notika Kuldīgas novada sacensības vieglatlētikas četrcīņā  divās vecuma grupās.  Mūsu skolu pārstāvēja desmit skolēni. Katrā vecuma grupā tika apbalvoti 6 labākie zēni un 6 labākās meitenes. No mūsu skolas godalgoto  6.vietu  kopvērtējumā 43 dalībnieču konkurencē izcīnīja 4.a klases skolniece Anna Ferstere. 60 m skrējienā un tāllēkšanā tika uzrādīts 2.labākais rezultāts, 200 m skrējienā Anna finišēja trešā, bet pildbumbas mešanā viņa izcīnīja  14.vietu.

Jaunākajā grupā meitenēm labi startēja 2.b klases skolniece Hanna Jensena, kura kopvērtējumā izcīnīja 10.vietu  no 34 dalībniecēm. 60 m skrējienā Hanna uzrādīja 4.labāko laiku. Iepriecināja Krišjāņa Ferstera (2.b klase) iegūtā 3.vieta 200 m skrējienā, kā  arī 13.vieta  kopvērtējumā  no četrdesmit iespējamām. Paldies par startiem Paulai Ķezberei (17.v.), Emīlijai Bolsunovskai,  Annai Sofijai Skrūzkalnei, Dagmārai Zutei, Rodrigo Krasovskim, Kevinam Laenko, Ralfam Botsmanim.

Informāciju sagatavoja sporta skolotāja Ligita Kučka.

Šis ieraksts tika publicēts Sports. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.