Visi sporto

4. un 5. septembrī adaptācijas dienu ietvaros Skrundas vidusskolas skolēni aktīvi rosījās sporta laukumos un devās pārgājienā.

4. septembrī skolā ar sportiskām aktivitātēm nodarbojās 1.-6. klašu audzēkņi, bet pārējie iepazina novada interesantākās vietas. 2.-6. klašu bērni spēlēja “Tautas bumbu ” un piedalījās jautrības stafetēs,  bet pirmklasnieki audzinātāju pavadībā veica ekskursiju pa skolu , kur katrā gaitenī viņiem bija jāveic kāds sportisks uzdevums.

5. septembrī klašu grupas mainījās uzdevumiem – jaunākie devās pārgājienā, bet pārējie iesaistījās dažādās sportiskās aktivitātēs. Noslēgumā skolotājas izaicināja uz futbola maču vidusskolas meitenes .Spēli tiesāja visorģinālāk ģērbtais tiesnesis futbola vēsturē. Spraigā cīņā pieredze izrādījās pārāka par jaunības degsmi, bet prieku guva abas komandas. Visi sportisko aktivitāšu dalībnieki bija gandarīti par jautri kopā pavadīto laiku.

Teksts – L. Kučka

Foto: B.Eversa, E.Meļķe

Šis ieraksts tika publicēts Pasākumi, Sports. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.