Vokālās studijas koncerts

IMG_1228

Jau daudzus gadus skolā darbojas vokālā studija, kur dziedot un nu jau arī muzicēt gribošos bērnus, kopā pulcē un māca skolotāja Dace Ganiņa. Pēdējos gados par labu tradīciju ir izveidojusies studijas koncertu rīkošana pavasarī.
Arī šogad 6.martā vokāla studija tādu rīkoja.

Šā gada koncerts bija patīkams un emocionāls pārsteigums visiem koncerta apmeklētājiem. Studijas dalībnieki, ne tikai labi izpildīja savas dziesmas, bet arī instrumentāli pavadīja savu draugu priekšnesumus. Plašāks ir kļuvis pavadošo instrumentu klāsts, kur jau ierastajiem instrumentiem, ģitārām un klavierēm, ir piepulcējušies jauni instrumenti – akordeons, kuru spēlēja Dāvis Storķis un metalofons, uz kura muzicēja Kārlis Dureika. Studijas dalībnieku izpildījums bija emocionāli piepildīts un vokāli pārliecinošs, un zālē, skatītāju rindās, nebija neviena vienaldzīgā.
Paldies skolotājai, paldies studijas dalībniekiem par burvīgo koncertu.
Sk. Aldis Zalgauckis, foto Dagnija Eversa

Šis ieraksts tika publicēts Interešu izglītība. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.