Ziemassvētku koncerts

Š.g. 19.decembrī kultūras namā notika Skrundas vidusskolas skolēnu Ziemassvētku koncerts. Skolēniem tika izteiktas  pateicības   par teicamām, labām un teicamām sekmēm, kā arī par centību mācībās 2012./13.m.g. 1.semestrī. Pateicības saņēma M.Jurdža, R.Lākute, E.Bāriņa, E.L.Āboliņa, A.Belkovska, S.Freimane, M.Liekmanis, S.Staškeviča, K.Zīders, K.Āboliņa, A.A.Rožkalne, Dž.Logina, D.Mihailovs, R.Solovjovs, U.Zēģelniece, S.Švarca, A.Bumbiere, A.Rezevska, D.T.Strādniece, M.I.Gulbe, K.Rēders, D.Storķis, R.I.Viļums, K.Gansone, A.Velde, A.Dabiņa, N.Dolgova, A.Bukša, R.Kozjura, K.Kronberga, L.Lācīte, N.Šinders, D.K.Graviņa, U.Eglīte, E.Muceniece, D.Stepanskis, E.Lācīte, K.E.Pupura, L.K.Danenberga, I.Zute, K.Dureika, R.Folkheims, R.Priediņš, K.I.Bolsunovskis, Z.Balandīna, A.Ankevica, E.Janvāre, I.Radžabovs, S.Lēvalde, R.Miloševskis, K.K.Stepēna, A.Saulgrieze, A.Grīnberga, G.Lankovska, M.Andersons, A.Freiberga, E.Beļska, M.Kupča, A.Jurdža, A.Zute, A.Kliemane, A.Timbare, A.Granta, A.Dorbe, H.P.Broks, R.Sergejevs, R.Strazdiņs, A.Kozjura, K.K.Danenberga, V.Verbicka, V.Vilbrants, A.A.Buķele, A.Novardauska, S.Šurma, A.Umbraška, M.Lēvalde, L.Sileniece, K.Siliņa, A.Danenberga, K.Solovjeva, B.Bāra, S.Podiņa, K.Kliemanis, K.Ansonskis, K.Krieviņš, E.Mirbaha, J.G.Broka, D.Eversa, E.Nagēviča, S.Salmina, A.Timbare, E.Vītols, B.Kliemane, A.Bivbāne, L.Lasmane, I.Kronberga, V.Nelijus, Z.Stepanova, A.Žulpa, E.Meļķe, K.Voļhina, Dž.Rudoviča, J.Šinders.

Šis ieraksts tika publicēts Ārpusklases un audzināšanas darbs, Mācību darbs, Pasākumi. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.