9.a klases skolēnu mācību ekskursija

2. un 3.maijā 9.a klases skolēni ar klases audzinātāju devās mācību ekskursijā “Lietuvas šarms”. Skolēniem bija iespēja ne tikai iepazīt Palangu, Klaipēdu un Kuršu kāpas, bet arī piedalīties aizraujošās aktivitātēs un konkursos visa brauciena laikā. Diena sākās ar došanos uz Lietuvas lielāko kūrortpilsētu Baltijas jūras krastā , vasaras galvaspilsētu- Palangu. Palangas apskati sākām ar pašu skaistāko vietu visā pilsētā – Birutes parku. Pašā parka vidū, brīnišķīgā pilī, ir ierīkots dzintara muzejs, kas ir viens no apmeklētākajiem muzejiem valstī. Palangas apskati turpinājām ar pastaigu līdz jūrai pa pilsētas senāko un slavenāko ielu – J.Basanavičiaus gatvi. Pirmo dienu noslēdzām ar došanos uz naktsmītni, kur pēc iekārtošanās naktsmītnē, varējām izbaudīt brīvo laiku. Otro ceļojuma dienu sākām ar Mazās Lietuvas galvaspilsētu -Klaipēdu. Dienu sākām ar nelielu pārbraucienu kuģītī un devāmies uz Kuršu kāpām, kur baudot jūras gaisu devāmies mierīgā pastaigā pa Kuršu kāpām, patiesu dabas brīnumu, kas ir iekļauts UNESCO pasaules mantojuma sarakstā. Apmeklējām noslēpumaino Jodkrantes Raganu kalna brīvdabas ekspozīcijā. Dienas otrajā pusē izzinājām Baltijas jūras noslēpumus jūras muzejā. Otrajā daļā baudījām unikālo delfīnu šovu. Vakarā atgriezāmies Skrundā ar patīkamiem un jaukiem iespaidiem par ekskursiju. Paldies ekskursijas organizatoram Atim Eversam, gidam Arnoldam, “Mētras” šoferītim Osvaldam un Andželas mammai Sandai.

Informāciju sagatavoja 9.a klases audzinātājs Agris Druvaskalns

Šis ieraksts tika publicēts Klašu aktivitātes. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.