Apsveicam

16.janvārī Riebiņu novada Galēnu pamatskolā notika Vislatvijas domrakstu konkursa noslēguma pasākums. Tas notiek jau 9 gadu un ir veltīts dzejnieka un filozofa Roberta Mūka piemiņai. Domraksta temats bija rindas no R.Mūka dzejoļa: ’’Kā būtu, ja mēs varētu pārlēkt pāri savai ēnai?”

Pasākumā piedalījās Riebiņu un Galēnu domes priekšsēdētāji, Rēzeknes augstskolas pārstāvji, Galēnu kultūrvēstures biedrība un Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centrs „Zeimuļs‘’. Uzstājās vīru vokālais ansamblis un Galēnu skolas tautisko deju kolektīvi.

Pasākuma organizētāja, vadītāja un dvēsele ir Marta Binduka, kuras vadībā ir izveidots muzejs R.Mūkam un kapa piemineklis Galēnu kapsētā.

Visi skolēni ( 2.-12.klase) tika īpaši godināti un apdāvināti. Pavisam 300 skolēni un 68 skolotāji. No mūsu skolas pateicības saņēma Ieva Zute, Ance Jegore (6.b) un Kristaps Grīnbergs, Adrians Kovaļevs  (7.a). Atzinību un balvu saņēma Evelīna Duda (6.b). Skolēnus konsultēja skolotājas Silva Pētersone un Maija Muižarāja.

Mēs priecājāmies par labi organizēto pasākumu, draudzīgo uzņemšanu un bagātīgo cienastu. Pārbraukuši   pāri visai Latvijai (Galēni atrodas  apmēram 30 km no Daugavpils), atgriezāmies mājās ar prieku sirdīs.

Paldies direktoram par skolas  suvenīriem un Domei par labo autotransportu!

Silvas Pētersones teksts un foto

Šis ieraksts tika publicēts Konkursi. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.