Apsveicam

”FIZMIX Eksperiments” ir Latvenergo koncerna erudīcijas konkurss 8. un 9. klašu skolēniem, kas šogad norisinājās jau 25.gadu. Lai noskaidrotu zinošākās komandas katrā reģionā, 20.maijā norisinājās vēl iepriekš nebijis neklātienes fināls, kura laikā komandu dalībniekiem bija jāveic dažādi uzdevumi un praktiski eksperimenti. Konkursa finālā katrai komandai bija jāveic pieci uzdevumi ar praktiskiem eksperimentiem, kuru izpildei bija dota viena stunda. Šajā laikā katram komandas dalībniekam bija jāpilda viens uzdevums. Galvenokārt tika vērtēta iesniegtās atbildes precizitāte, un gadījumā, ja divām komandām bija vienāds punktu skaits, tika ņemts vērā uzdevuma izpildei veltītais laiks.
Skrundas vidusskolas komanda DŪDELES Kurzemes reģionā ieguva 1.vietu.
• Kristaps Zīders (9.a) – komandas kapteinis,
• Megija Jurdža (9.a);
• Alise Anna Rožkalne (9.b);
• Keita Āboliņa (9.b);
• Džesika Logina (9.b).
Pieteikšanās konkursam un 10 iesildīšanās uzdevumu risināšana sākās jau 27.janvārī. Līdz 28.aprīlim 4 neklātienes kārtās komanda atrisināja 30 dažādas grūtības uzdevumus, starp kuriem bija interesanti 4 eksperimentālie praktiskie uzdevumi.
Pēdējo 6 gadu laikā šajā konkursā komandas no Skrundas vidusskolas Kurzemes reģionā 5 reizes ir izcīnījušas 1.vietu.
Bija vajadzīga liela pacietība un neatlaidība visu vairākkārt pārbaudīt un izdarīt precīzi. Dažreiz darbošanās notika arī svētdienās, jo komandas dalībnieki ir aktīvi jaunieši, kas dzied, dejo, sporto, piedalās teātra studijā un mācās mūzikas skolā.
Paldies manai komandai par izturību, paldies par atsaucību vecākiem, kas palīdzēja nokļūt uz skolu brīvdienās!
Skolotāja – konsultante Kristīne Hartmane.

Šis ieraksts tika publicēts Konkursi. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.