Konkurss “Cielavas gudrības” 1.kārta

Konkursa jubilejas sezonā paredzēts doties uz daudziem zemes nostūriem un iepazīt dažādus biotopus. Paviesoties gan mežos, gan tuksnešos un kalnos, gan zālājos un doties arī pa dažādiem ūdeņiem.

Šogad turpinās iepriekšējā sezonā ieviestās izmaiņas. Konkursā var piedalīties 5., 6. un 7.klašu skolēni, veidojot komandas trīs cilvēku sastāvā. Sezonas laikā būs četras atlases anketas, no kurām jāiesūta vismaz trīs, lai kvalificētos finālam. Kopvērtējumā katrai komandai tiks ņemtas vērā trīs labākās atlases anketas no četrām.

Labvēlīgu epidemioloģisko apstākļu gadījumā, konkursa fināls notiks maijā Latvijas Nacionālajā botāniskajā dārzā Salaspilī, tādējādi būs iespēja aplūkot dažādus atlases anketās redzētos augus. Nepieciešamības gadījumā fināls norisināsies attālināti.

1. kārtā Skrundas vidusskolu ar labiem rezultātiem pārstāv 4 komandas no 6.a, 6.b, 5.b un 7.a klases. Turam īkšķus!

https://www.dabasmuzejs.gov.lv/sites/default/files/inline-files/Anketa%20Me%C5%BEi%20-%20rezult%C4%81ti.pdf

Informāciju sagatavoja Inese Pickaine.

Šis ieraksts tika publicēts Konkursi. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.