Skolas līnija

20.oktobrī skolā notika skolas Prezidenta vēlēšanas. Par Prezidenti trešo gadu pēc kārtas tika ievēlēta Luca Marie Hoeppner. Savukārt 3.novembrī skolas zālē notika līnija, kurā jaunā Prezidente nodeva Prezidenta solījumu un iepazīstināja ar saviem palīgiem – skolas līdzpārvaldi. Skolas vadība pateicās par līdzšinējo sadarbību un vēlēja veiksmi turpmāk. Jaunā līdzpārvalde kopā nofotografējās skolas vēsturei. Direktores vietniece Iveta Labunska iepazīstināja skolas kolektīvu ar Programmu KiVa, un tās iespējām mūsu skolā. Programma KiVa ir vērsta uz vardarbības mazināšanos vienaudžu vidū.

Informāciju sagatavoja direktores vietnieks ārpusklases un audzināšanas darbā Aldis Zalgauckis.

Šis ieraksts tika publicēts Ārpusklases un audzināšanas darbs. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.